menu
Ogłoszenia ***  Pomoc dla osób starszych  (Usługi)  ***  ROWER  (Sprzedam)  ***  Garaż ul Wschodnia Kupię  (Nieruchomości)  *** 

Morsy się bawią, ale woda jest za ciepła

informacje kołobrzeg, morsy, morsowanie, plażaMiał być śnieg, lód, zima, a w Kołobrzegu pogoda a la przedwiośnie. Morsy nie narzekają na brak atrakcji, ale dla niektórych woda po prostu jest za ciepła.


Do Kołobrzegu przybyły morsy z całymi rodzinami. Jutro na plaży przy Kamiennym Szańcu będzie bicie rekordu Guinnessa w liczbie morsów jednocześnie kąpiących się w morzu. Jednak już dziś morsy kąpały się w Bałtyku, a następnie czekało na nich wiele atrakcji. Byli wojowie, były sporty walki, pokazy ratownictwa, kiełbaski z ogniska, a także sportowe gry i zabawy.

Morsy jednak z roku na rok są coraz bardziej wybredne, zwłaszcza jeżeli idzie o pogodę. Bo co to za morsowanie, gdy na plaży jest jakieś 7 stopni Celsjusza? Ale osoby z którymi rozmawialiśmy, brak zimy rekompensują sobie świetną zabawą na plaży, o której w przypadku lodu i śniegu nie byłoby mowy.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.