Ogłoszenia ***  Zatrudnie pracownika sezonowego  (Dam Pracę)  ***  zgubiono portfel  (Inne)  ***  Praca Kołobrzeg  (Dam Pracę)  ***

Mundurowy Mikołaj w Domu Pod Świerkiem

informacje kołobrzeg, policja, straż graniczna, prezentyKołobrzescy policjanci wraz ze strażnikami granicznymi odwiedzili najmłodszych mieszkańców Ośrodka Wspierania Rodziny „Dom Pod Świerkiem” w Białogardzie.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia  mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu i Straży Granicznej w Kołobrzegu zorganizowali zbiórkę słodyczy dla dzieci z Ośrodka Wspierania Rodziny w Białogardzie. Policjanci, funkcjonariusze Straży Granicznej oraz ludzie dobrej woli przynosili ciastka, cukierki, batony i czekolady. - Ilość zebranych słodyczy przerosła oczekiwania koordynujących akcją – mówi Tomasz Kwaśnik, oficer prasowy komendanta powiatowego policji. - Łakocie zapakowane zostały w duże paczki. Komendant Powiatowy Waldemar Trzciński w asyście funkcjonariuszy Straży Granicznej przekazał upominki najmłodszym mieszkańcom „Domu Pod Świerkiem”. Radość i sprawiony uśmiech długo pozostanie w oczach mundurowych - dodaje rzecznik.

informacje kołobrzeg, policja, straż graniczna, prezenty