menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Mundurowy Mikołaj w Domu Pod Świerkiem

informacje kołobrzeg, policja, straż graniczna, prezentyKołobrzescy policjanci wraz ze strażnikami granicznymi odwiedzili najmłodszych mieszkańców Ośrodka Wspierania Rodziny „Dom Pod Świerkiem” w Białogardzie.


W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia  mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu i Straży Granicznej w Kołobrzegu zorganizowali zbiórkę słodyczy dla dzieci z Ośrodka Wspierania Rodziny w Białogardzie. Policjanci, funkcjonariusze Straży Granicznej oraz ludzie dobrej woli przynosili ciastka, cukierki, batony i czekolady. - Ilość zebranych słodyczy przerosła oczekiwania koordynujących akcją – mówi Tomasz Kwaśnik, oficer prasowy komendanta powiatowego policji. - Łakocie zapakowane zostały w duże paczki. Komendant Powiatowy Waldemar Trzciński w asyście funkcjonariuszy Straży Granicznej przekazał upominki najmłodszym mieszkańcom „Domu Pod Świerkiem”. Radość i sprawiony uśmiech długo pozostanie w oczach mundurowych - dodaje rzecznik.

 

informacje kołobrzeg, policja, straż graniczna, prezenty

informacje kołobrzeg, policja, straż graniczna, prezenty

informacje kołobrzeg, policja, straż graniczna, prezenty

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.