Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

We wtorek dzieci z terenów zniszczonych przez falę powodziową odjadą do swoich domów. W niedzielę odbyło się spotkanie powodzian z mieszkancami.


Akcja zorganizowana przez mieszkańców Radzikowa i Grzybowa zakończyła się sukcesem. Na tereny dotknięte powodzią pojechało kilka ton darów, a ponad 70 dzieci otrzymało schronienie, wyżywienie i mogło spędzić przymusowe wakacje w Kołobrzegu. - Bardzo im się u nas podobało - mówi Renata Brączyk, współorganizatorka pobytów dzieci w Radzikowie. - Przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, chcieliśmy, żeby zapomniały o traumie wielkiej wody, przynajmniej na ten czas, jak są nad morze.
W niedzielę, w Tawernie Portu Jachtowego, organizatorzy podziękowali darczyńcom, w tym Andrzejowi Mielnikowi, Wioletcie Dymeckiej, Januszowi Gromkowi, Marii Dudek, i wszystkim tym, którzy do akcji się przyłączyli i pomogli zorganizować przyjazd dzieci, a zwłaszcza Markowi Kozieł z firmy MK TRAVEL, który bezpłatnie je przywiózł do Kołobrzegu i zawiezie do domów. Mieszkańcy Grzybowa na czele z sołtysem, przekazali szkole w której uczą się powodzianie maszynę marki Karcher. Im na pewno się przyda.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama