Few Clouds

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Do wyborów pozostał już tylko tydzień. Kołobrzeskie struktury Prawa i Sprawiedliwości zachęcały dziś do udziału w wyborach i głosowania na ich kandydata.

Przedwyborczą niedzielę zwolennicy Jarosława Kaczyńskiego zorganizowali przy kołobrzeskim ratuszu. Rozdawali przechodniom polskie flagi i przedwyborczą gazetkę z informacjami o zbliżających się wyborach. Oczywiście, działacze i sympatycy PiS namawiali do głosowania na ich kandydata, podkreślając jego zalety i program wyborczy. Dla wszystkich jasne jest, że będzie dogrywka i w drugiej turze zmierzy się Jarosław Kaczyński i Bronisław Komorowski. Kto wygra? To się okaże już niedługo.