menu

Podpisano umowę na nowy most

O tym, że most w Dźwirzynie wymaga szybkiej wymiany, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Inwestycja ma zostać wykonana jeszcze w tym roku.


Nowy most na Kanale Resko wraz z drogą na trasie Mrzeżyno-Dźwirzyno-Kołobrzeg będzie kosztował 29 milionów złotych. Priorytetowy charakter ma sama budowa mostu, która musi się zakończyć jak najszybciej. Planowane oddanie mostu to koniec listopada 2010 roku. Pozostałe elementy wielkiej inwestycji potrwają do 2011 roku.
Dziś podpisano umowę z wykonawcą inwestycji. Prace rozpoczną się w sierpniu i spowodują całkowicie zamknięcie komunikacji przez Dźwirzyno, ale dzięki temu, jak podkreślał starosta Artur Mackiewicz, uzyskamy nową i dogodną przeprawę przez Kanał Reski. Wicestarosta Jerzy Kołakowski dziękował wszystkim, którzy zaangażowani są w realizację inwestycji i terminowe wykonanie projektu.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.