menu

Zarząd Portu ma nowy ciągnik

Zarząd Portu Morskiego doczekał się wreszcie poważnej inwestycji, która ułatwi gospodarkę ogromny terenem jakim jest port i nabrzeża. To ciągnik.


Ciągnik TD 5000 New Holland to pojazd, który był długo oczekiwany w porcie. Posiada jednoosiową przyczepkę, ładowarkę, zamiatarkę i kosiarkę, a więc wszystko co trzeba, aby skutecznie zarządzać placami i ponad 5 kilometrami dróg portowych. Dziś odbyło się uroczyste przekazanie nowego sprzętu na stan kołobrzeskiej spółki. Maszyna kosztowała 180 tysięcy złotych, a jej zakup został w całości sfinansowany z pieniędzy unijnych.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.