menu

Rozmowy z widokiem na ratusz

Oto kolejna cykliczna audycja Radia Kołobrzeg, nadawana tym razem z restauracji "Soprano" w Galerii Hosso. Tym razem gośćmi Jarka Banasia byli dziennikarze.


Dzisiejsza audycja była odpowiedzią na propozycje Internautów, którzy postulowali, aby to dziennikarze, najlepiej różnych i konkurujących mediów, spotkali się wspólnie na żywo. Gospodarzem audycji był Jarek Banaś z Radia Kołobrzeg, a gośćmi: Michał Świderski z portalu e-kg.pl, Adam Wieczorek TKK i Radio Kołobrzeg, a także Robert Dziemba z portalu miastokolobrzeg.pl. Panowie dyskutowali i komentowali nie tylko bieżące wydarzenia na scenie ogólnopolskiej, ale także lokalną politykę, zwłaszcza temat podziałów w Platformie Obywatelskiej. Adam Wieczorek wystąpił w kasku ze szczotką na głowie, a potem na harmonijce zagrał Mazurka Dąbrowskiego.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.