Rozmowy z widokiem na ratusz

Oto kolejna cykliczna audycja Radia Kołobrzeg, nadawana tym razem z restauracji "Soprano" w Galerii Hosso. Tym razem gośćmi Jarka Banasia byli dziennikarze.

Dzisiejsza audycja była odpowiedzią na propozycje Internautów, którzy postulowali, aby to dziennikarze, najlepiej różnych i konkurujących mediów, spotkali się wspólnie na żywo. Gospodarzem audycji był Jarek Banaś z Radia Kołobrzeg, a gośćmi: Michał Świderski z portalu e-kg.pl, Adam Wieczorek TKK i Radio Kołobrzeg, a także Robert Dziemba z portalu miastokolobrzeg.pl. Panowie dyskutowali i komentowali nie tylko bieżące wydarzenia na scenie ogólnopolskiej, ale także lokalną politykę, zwłaszcza temat podziałów w Platformie Obywatelskiej. Adam Wieczorek wystąpił w kasku ze szczotką na głowie, a potem na harmonijce zagrał Mazurka Dąbrowskiego.