menu

Psy poraniły strażników miejskich!

To była dosłownie chwila. Interweniujący patrol Straży Miejskiej zaatakowały agresywne psy. Strażnik i strażniczka z ranami ciała trafili do szpitala.


Strażnicy dostali wezwanie w sprawie agresywnych czworonogów wałęsających się w okolicy ul. Krzywoustego. Udali się na miejsce, gdzie przy jednej z posesji wolno biegały 2 psy, a za zamkniętą bramą przebywał ich właściciel głośno słuchający muzyki. Psy bez powodu rzuciły się na strażników raniąc ich nogi. Strażnika i strażniczkę przewieziono do Szpitala Regionalnego. Kobiecie założono kilka szwów. Oboje po udzieleniu pomocy medycznej zostali zwolnieni do domu. Zwierzęta znajdują się na obserwacji.
Strażnicy przyznają, że problem psów wypuszczanych nieodpowiedzialnie poza teren ich właścicieli, zwierząt biegających wolno i bez kagańca po parkach i ulicach jest coraz więcej. Liczba interwencji w tej sprawie również wzrasta. Tym razem ofiarami byli interweniujący funkcjonariusze, ale aż strach pomyśleć, co byłoby, gdyby zwierzęta rzuciły się na przykład na dzieci. Właściciel psów ostał ukarany mandatem, a sprawa przeciwko niemu trafi do sądu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.