menu

Jesteś na liście wyborców? Sprawdź!

Na stronie Urzędu Miasta Kołobrzeg pod adresem www.wybory.kolobrzeg.eu można sprawdzić, czy jest się w spisie wyborców i gdzie głosować.


Pomysł jest bardzo praktyczny. W bardzo prosty sposób umożliwia sprawdzenie, czy dana osoba znajduje się w spisie wyborców i w jakim lokalu może głosować w zbliżających się wyborach prezydenckich. I tura głosowania już 20 czerwca. Wchodząc na stronę www.wybory.kolobrzeg.eu wystarczy podać swój numer PESEL, aby system, wyświetlił informację, że dana osoba jest uprawniona do głosowania. W przypadku problemów, zmian w meldunku lub pobraniu zaświadczenia o prawie do głosowania, należy skontaktować się z pracownikami Wydziału Spraw Obywatelskich.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.