menu

Nagrody za "ciepłe" zdjęcia rozdane

W RCK rozstrzygnięto konkurs pt. "Kołobrzeg pełen ciepła" zorganizowany przez Miejską Energetykę Cieplną, skierowany do gimnazjalistów i licealistów.


Cel konkursu był jeden: artystyczne ujęcie tematu związanego z Kołobrzegiem i ciepłem. Każdy uczeń mógł zrobić 5 zdjęć, które nie mogły podlegać obróbce cyfrowej. efekty pracy uczniów można zobaczyć na wystawie w Regionalnym Centrum Kultury. Jury pod przewodnictwem Roberta Gauera wybrało zwycięzców konkursu, którzy otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci wysokiej klasy aparatów fotograficznych. I miejsce zajęła Katarzyna Pomes z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich (fotografia na dole). II miejsce przypadło Weronice Wiernickiej, a III miejsce Sewerynowi Mrozowi.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.