Nagrody za "ciepłe" zdjęcia rozdane

W RCK rozstrzygnięto konkurs pt. "Kołobrzeg pełen ciepła" zorganizowany przez Miejską Energetykę Cieplną, skierowany do gimnazjalistów i licealistów.

Cel konkursu był jeden: artystyczne ujęcie tematu związanego z Kołobrzegiem i ciepłem. Każdy uczeń mógł zrobić 5 zdjęć, które nie mogły podlegać obróbce cyfrowej. efekty pracy uczniów można zobaczyć na wystawie w Regionalnym Centrum Kultury. Jury pod przewodnictwem Roberta Gauera wybrało zwycięzców konkursu, którzy otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci wysokiej klasy aparatów fotograficznych. I miejsce zajęła Katarzyna Pomes z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich (fotografia na dole). II miejsce przypadło Weronice Wiernickiej, a III miejsce Sewerynowi Mrozowi.