menu

Kotwica szuka oparcia w Kołobrzegu

Bez sponsora strategicznego, bez alternatywnych źródeł finansowania kołobrzeskiej koszykówki - tak wyglądała informacja o nowym sezonie Kotwicy w ekstraklasie.


Spotkanie z zarządem, radą nadzorczą, władzami miasta i sponsorami Kotwicy Kołobrzeg miało mieć optymistyczny charakter, ale to nie takie proste, gdy potrzebne są pieniądze. A zasadnicze źródło finansowania leży po stronie miasta: pewne, łatwe i przyjemne. Ale prezydent Janusz Gromek nie krył, że ma dla Kotwicy przyrzeczone 910 tysięcy, które przeznaczy Rada Miasta w specjalnej uchwale intencyjnej. Ale dla nikogo nie jest tajemnicą, że to za mało. Kotwica, aby dalej grać w ekstraklasie potrzebuje minimum 2 miliony złotych. Przyszłego sezonu nie uda się więc oprzeć na kasie miejskiej i ze spółek miejskich. Dołoży się pewnie i powiat, ale czy to wystarczy? I choć spółka wskazywała na konieczność współpracy z kołobrzeżanami, to pojawiła się krytyka działań marketingowych firmy.
Ogólnie, nic w sprawie Kotwicy Kołobrzeg nie ulega zmianie. Twierdzenie, że finanse spółki są uzdrawiane polega de facto na ograniczeniu jej sportowego potencjału. W minionym sezonie zespół ledwo utrzymał się w ekstraklasie, a i w tym sezonie zapowiada się sporo emocji...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.