menu

Pożar w garażu na Zaplecznej

Z niewiadomych przyczyn przed południem wybuchł pożar w garażu podziemnym w bloku przy ul. Zaplecznej. Palił się samochód marki BMW. W pożarze nikt nie ucierpiał


Strażacy otrzymali zawiadomienie o dymie wydobywającym się z garażu po godzinie 10.00. Na miejsce udały się 2 wozy bojowe. Jednak nie mogły one wjechać na teren nieruchomości zastawionej przez samochody. Strażacy posiłkowali się więc drogą pożarową sąsiedniej nieruchomości, ale udało się wjechać tylko jednemu wozowi. Drugi po rozciągnięciu linii podawał wodę na ul. Zapleczną aż z ul. Okopowej.
Strażakom udało się ugasić pożar, który strawił samochód i zadymił podziemny garaż. Przybyła na miejsce policja i straż miejska wystawiła mandaty kierowcom, których zaparkowane auta tarasowały drogę.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.