menu

Zaprzyjaźnione lekcje angielskiego

Do Gimnazjum nr 3 przybyła z wizytą reprezentacja gimnazjum z Greifswaldu. Wizyta ta związana jest z realizowaną od wielu lat wymianą młodzieży.


Młodzi Niemcy i ich polscy rówieśnicy poza udziałem we wspólnej lekcji języka angielskiego wezmą udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach o charakterze kulturalnym i sportowym, takich jak: wycieczka po Kołobrzegu i zwiedzanie muzeum miejskiego, zabawy sportowe na szkolnym boisku oraz pobyt na basenie „Millenium”, wycieczka do Poznania, rejs statkiem wycieczkowym po morzu oraz ognisko integracyjne w Indiańskiej Wiosce.
Koordynatorem programu wymiany jest dr Dawid Kabaciński, a całość realizowana jest dzięki wsparciu finansowemu Polsko- Niemieckiej Wymiany Młodzieży, działającej przy Euroregionie „Pomerania”.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.