Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

6 członków stowarzyszenia "Bicykl" wyjechało pociągiem w Bieszczady, oczywiście razem z rowerami, dużym zapasem humoru i sił na pedałowanie.


Rowerzyści w Bieszczady jadą pociągiem, najpierw do Krakowa, a stamtąd do Rzeszowa i Ustrzyk Dolnych. A tam już są warunki o jakich rowerzyści mogą nad morzem tylko pomarzyć: duże wzniesienia i spadki, natura i dziewicza przyroda Podkarpacia. 6 śmiałków zamierza również odwiedzić sąsiednie miejscowości Ukrainy, przemierzając szlaki wschodniej Polski. Trasa wycieczki jest płynna, uzależniona od pogody i różnych przygód po drodze. Dzienny planowany dystans to około 50 kilometrów. W Bieszczady udał się między innymi Andrzej Gall, redaktor naczelny Telewizji Kablowej Kołobrzeg i wielki miłośnik turystyki rowerowej.

Fot. Michał Świderski

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama