Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta w środę odbyła się sesja podsumowująca dotychczasową działalność  Młodzieżowej Rady Miasta. Towarzyszyło jej szkolenie.


2 czerwca odbyła się sesja Młodzieżowej Rady Miasta, w której uczestniczyły samorządy uczniowskie wszystkich kołobrzeskich gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Sesja była podsumowaniem aktywnej działalności młodzieży w roku szkolnym 2009/2010. Z tej okazji prezydia samorządów przygotowały sprawozdania ze swojej działalności na terenie szkół, natomiast Młodzieżowa Rada Miasta podsumowała swoje działania. Podczas sesji radni dopytywali się o sugestie i oczekiwania młodzieży wobec działalności MRM.

Zdaniem młodych radnych, ich działania z pewnością będą efektywniejsze po warsztatach pt: „JA aktywny”, które zostały przeprowadzone 28 maja przez Magdalenę Szerwińską z Sekretariatu ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego. Działania skupiły się na problematyce zmian w szeroko rozumianym zakresie (m.in. otoczeniu, szkole, czasie wolnym). Szkolenie to pozwoliło Radnym lepiej zrozumieć ideę MRM. – To wzniosło nas na wyższy poziom wtajemniczenia w pracy samorządowej - skomentował radny Adam Makszewski.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych pracą MRM do odwiedzenia forum MRM: www.mrmkolobrzeg.fora.pl

tekst MRM (oprac. MK)

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama