menu

Festyn parafialny w Podczelu

Uroczystość Bożego Ciała, dzień wolny do pracy i w dodatku wreszcie dzień pełen słońca, był okazją do zorganizowania festynu w Podczelu.


Organizatorem festynu jest Parafia św. Michała Archanioła w Podczelu. - To już taka nasza tradycja - mówi ksiądz proboszcz Tomasz Szugalski. - Parafianie wspólnie przygotowują potrawy, jest grill, są lody i inne smakołyki. Jest też loteria fantowa. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz naszej parafii, bo potrzeb, o czym mieszkańcy Podczela dobrze wiedzą, nie brakuje.
A mieszkańcy stawili się festynie tłumnie. Przyciągały ich zapachy z tamtejszej kuchni, porządna muzyka, ale także loteria fantowa, w której każdy los wygrywał.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.