Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

STW, czyli Stowarzyszenie Taksówkarzy Wolnych - to nowa organizacja przewoźników, która od wtorku funkcjonuje w naszym mieście.


- STW jest dobrowolnym zrzeszeniem osób wykonujących pracę taksówkarza w Kołobrzegu, ale nie tylko - mówi Zbigniew Piotrowski, prezes STW. - Naszym celem jest kontynuowanie dobrej tradycji zawodu taksówkarza oraz zapewnienie odpowiedniej jakości świadczonych usług przez członków stowarzyszenia.
Organizacja taksówkarska powstała w wyniku odejścia ponad 40 taksówkarzy ze Spółdzielni Transportu Wiejskiego. - Pan Olton nie chciał się z nami porozumieć - mówi prezes Piotrowski. - My nie jesteśmy niewolnikami, płacimy za świadczone nam usługi, za utrzymanie sieci. Te pieniądze nie biorą się z powietrza. Na nasze zastrzeżenia dotyczące kosztów nie doczekaliśmy się żadnej sensownej odpowiedzi. Teraz jesteśmy na swoim, mamy mniejsze koszty, a dzięki temu możemy inwestować w jakość i komfort usług.
Nowa sieć ma już nowy numer telefonu: 94-19-666.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama