menu

Zabrali dzieci po buty i na lody

"Zabierz dziecko na zakupy" - pod takim hasłem Janusz Gromek i Urszula Dżega-Matuszczak wraz ze Stowarzyszeniem "Nasza Kotwica" kupili dzieciom buty.


Do akcji przyłączyli się również mieszkańcy. W ten sposób w sklepie przy ul. Słowińców powodzianie wypoczywający w Dźwirzynie w ramach akcji zorganizowanej przez Urząd Miasta zakupili sobie buty. - Oni w powodzi stracili wszystko - tłumaczy prezydent Janusz Gromek. - Pomagamy im, żeby mieli chociaż w czym spacerować po naszym pięknym Kołobrzegu.
Do akcji przyłączyli się również kibice. Po zakupach, dzieci zostały zabrane na lody.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.