Zabrali dzieci po buty i na lody

"Zabierz dziecko na zakupy" - pod takim hasłem Janusz Gromek i Urszula Dżega-Matuszczak wraz ze Stowarzyszeniem "Nasza Kotwica" kupili dzieciom buty.

Do akcji przyłączyli się również mieszkańcy. W ten sposób w sklepie przy ul. Słowińców powodzianie wypoczywający w Dźwirzynie w ramach akcji zorganizowanej przez Urząd Miasta zakupili sobie buty. - Oni w powodzi stracili wszystko - tłumaczy prezydent Janusz Gromek. - Pomagamy im, żeby mieli chociaż w czym spacerować po naszym pięknym Kołobrzegu.
Do akcji przyłączyli się również kibice. Po zakupach, dzieci zostały zabrane na lody.