menu

Marihuana w doniczkach i słoikach

20-letni mężczyzna uprawiał w domu marihuanę. Krzaczki rosły w doniczkach, a wysuszone liście znajdowały się w słoikach. Teraz grozi mu 8 lat więzienia.


20-latek uprawiał w doniczkach 10 krzaków marihuany. O tym fakcie policja dowiedziała się w wyniku działań operacyjnych. Podczas przeszukania piwnicy 20-latka, obok roślin znaleziono również susz w 4 słoikach. Było w nich ponad 300 gramów marihuany. Policjanci znaleźli również specjalny namiot inseminacyjny wraz z oświetleniem do uprawy narkotyku.
Za uprawianie i posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.