Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mieszkańcy Radzikowa ugościli 36 dzieci z zalanych terenów z Sandomierza. Powodzianie spędzą tu 2 tygodnie. Dzieci przywiózł Marek Kozieł MK TRAVEL.


Renata Brączyk wraz z mieszkańcami Radzikowa w ubiegłym tygodniu zaplanowała zarówno zbiórkę żywności dla powodzian, ale także ugoszczenie grupy dzieci z terenów dotkniętych klęską powodzi. W Dzień Dziecka po godzinie 22.30 na parkingu przy "Delikatesach 34" zatrzymał się autokar MK TRAVEL. To Marek Kozieł zakończył wielogodzinną podróż z grupą 36 dzieci i ich opiekunami z Sandomierza. Przywiózł dzieci bezpłatnie. Krótka zbiórka, przydział dzieci do określonych domów i już wszyscy wędrują do swoich miejsc pobytowych.
- Pani Maria Dudek zadeklarowała chęć przeprowadzenia warsztatów tanecznych - mówi Renata Brączyk. - Pan Andrzej Haraj udostępni nam na ten cel salę gimnastyczną. Hurtownia "Lech" zaoferowała się z nabiałem, Andrzej Mielnik z pieczywem. PTTK zaproponowało zwiedzanie miasta dla dzieci razem z przewodnikami. Mamy możliwość bezpłatnych przejazdów autobusami Komunikacji Miejskiej. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna zaproponowała prowadzenie grup wsparcia w związku z traumą po powodzi.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama