menu

Grzegorz Schetyna w Kołobrzegu

informacje kołobrzeg, schetyna, po, konferencjaPrzyjaciel śp. Sebastiana Karpiniuka odwiedził nasze miasto i wizytę zaczął od odwiedzin grobu naszego posła. Potem spotkał się z dziennikarzami.


Podczas konferencji prasowej dziennikarze jakichś specjalnych pytań do byłego marszałka sejmu nie mieli. Zaczęło się od stosunków PO z PSL i tego co zrobi Piechociński. Nie obyło się również od spraw kołobrzeskich. Schetyna, która jak stwierdził, rzadko bywa w Kołobrzegu, widzi jak nasze miasto się rozwija i jego zdaniem, jesteśmy jednym z kilku miast w Polsce, które mogą odnotować tak dużą dynamikę rozwoju. Przy okazji, dziennikarze poruszyli temat opłat za wywóz śmieci. Ustawy bronił sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska wskazując, że w Polsce, w przeciwieństwie do wielu innych państw, spada poziom produkcji śmieci, a Last Państwowe wydają 100 milionów złotych rocznie na wywóz śmieci spod drzew. Wniosek z tego taki, że przemawianie do rozsądku Polaków mija się z celem.

Dodatkowo, Grzegorz Schetyna został zapytany o kwestię finansowania in vitro przez samorząd. Jego zdaniem, leczeniem niepłodności powinno zajmować się państwo, a nie samorząd. W jego przekonaniu, hałas wokół in vitro, jaki robi SLD, nie ma nic wspólnego z systemowym rozwiązaniem problemu, a jest jedynie nastawiony na zdobycie kilku punktów procentowych w lokalnych społecznościach.

Relacja video po godz. 20.

informacje kołobrzeg, schetyna, po, konferencja

informacje kołobrzeg, schetyna, po, konferencja

informacje kołobrzeg, schetyna, po, konferencja

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.