Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, cmentarz, lisyOkazuje się, że na cmentarzu komunalnym pod Zieleniewem zadomowiły się lisy. Znajduje się ich tam 8-10 sztuk. Zwierzęta oswoiły się z ludźmi. Trwa ich odławianie.


Lisy traktują cmentarz komunalny jak swoje terytorium. Nie boja się ludzi, podchodzą na bliskie odległości, a bywa, że potrafią zaglądać do toreb i szukać pożywienia. Zwierząt z rudymi kitami boją się osoby odwiedzające kołobrzeską nekropolię, które na nieproszonych gości skarżą się kierownictwu cmentarza. Pracownicy Zieleni Miejskiej sprawę doskonale znają. Obecnie trwa akcja odławiania lisów. Jak mówi Dariusz Pawlak, rozstawiono 3 klatki, które znajdują się w bezpiecznych miejscach, na trasach nieuczęszczanych przez ludzi. Chodzi o to, żeby ktoś nie wpadł na pomysł udzielenia pomocy lisowi, bo przy próbie wypuszczenia mógłby zostać pogryziony. Na razie, udało się złapać... drozda i kota, ale mamy nadzieję, że administracja cmentarza z lisim problemem ostatecznie sobie poradzi.

 

informacje kołobrzeg, cmentarz, lisy

informacje kołobrzeg, cmentarz, lisy

informacje kołobrzeg, cmentarz, lisy

informacje kołobrzeg, cmentarz, lisy

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama