Few Clouds

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Bedzie koncert na otwarcie lata! Wiemy kto wystąpi!

W ostatni piątek czerwca Kołobrzeg ponownie koncertowo otworzy lato 2024. W tym roku imprezę wspiera radio RMF MAXXX. Scena zostanie usytuowana w kołobrzeskim porcie przy latarnii.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16. Na scenie pojawią się lokalni wykonawcy, a o godzinie 19 wystąpią zespół Varius Manx, Tribss oraz znana wśród młodzieży Julka Żugaj.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.