Few Clouds

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Duże opóźnienia pociągów z i do Kołobrzegu

Pasażerowie jadący koleją w kierunku Białogardu i Piły Głównej z Kołobrzegu, ale nie tylko, nie mają powodów do zadowolenia. W wyniku awarii sieci trakcyjnej na tym kierunku doszło do bardzo dużych utrudnień. Jak podaje "Portal Pasażera", jeśli idzie o pociągi kołobrzeskie, to pociąg Przewozów Regionalnych "Gwda" relacji Poznań Główny Kołobrzeg ma 260 minut opóźnienia, a "na odcinku od stacji Chodzież do stacji Piła Północ pociąg został odwołany". Do kołobrzeskiej stacji nadal jedzie opóźniony pociąg spółki PKP Intercity "Zamoyski" z Rzeszowa Głównego. Ma 153 minuty opóźnienia. Pociąg PKP Intercity "Malczewski" relacji Kołobrzeg - Kraków Główny ma już 200 minut opóźnienia.

"Portal pasażera" w aktualnych opóźnieniach w ruchu pociągów wskazuje także: IC "Bosman" relacji Kołobrzeg - Wrocław Główny - 140 minut, PR "Muszelka" relacji Kołobrzeg - Poznań Główny - 121 minut.

Informację o utrudnieniu w ruchu pociągów przekazała nam czytelniczka.

Fot. archiwum