Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Duże opóźnienia pociągów z i do Kołobrzegu

Pasażerowie jadący koleją w kierunku Białogardu i Piły Głównej z Kołobrzegu, ale nie tylko, nie mają powodów do zadowolenia. W wyniku awarii sieci trakcyjnej na tym kierunku doszło do bardzo dużych utrudnień. Jak podaje "Portal Pasażera", jeśli idzie o pociągi kołobrzeskie, to pociąg Przewozów Regionalnych "Gwda" relacji Poznań Główny Kołobrzeg ma 260 minut opóźnienia, a "na odcinku od stacji Chodzież do stacji Piła Północ pociąg został odwołany". Do kołobrzeskiej stacji nadal jedzie opóźniony pociąg spółki PKP Intercity "Zamoyski" z Rzeszowa Głównego. Ma 153 minuty opóźnienia. Pociąg PKP Intercity "Malczewski" relacji Kołobrzeg - Kraków Główny ma już 200 minut opóźnienia.

"Portal pasażera" w aktualnych opóźnieniach w ruchu pociągów wskazuje także: IC "Bosman" relacji Kołobrzeg - Wrocław Główny - 140 minut, PR "Muszelka" relacji Kołobrzeg - Poznań Główny - 121 minut.

Informację o utrudnieniu w ruchu pociągów przekazała nam czytelniczka.

Fot. archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama