Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Włodzimierz Cimoszewicz z wizytą w Kołobrzegu [wideo]

Włodzimierz Cimoszewicz zjawił się dziś w Kołobrzegu na konferencji prasowej zorganizowanej w Hotelu Centrum. Spotkał się tam z dziennikarzami oraz członkami i sympatykami Nowej Lewicy. Podczas spotkania zaprezentowano kandydatów z naszego okręgu do Europarlamentu, wśród których znalazł się także sam Włodzimierz Cimoszewicz. Jacek Kuś podkreślił, że podczas wizyty w Kołobrzegu omawiano liczne problemy i potrzeby miasta oraz powiatu.

Cimoszewicz wspominał o osiągnięciach ostatnich 20 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Polacy uzyskali wiele nowych praw i możliwości rozwoju w Europie, co przyniosło pozytywne zmiany. Jednak zwrócono uwagę na niski udział młodych ludzi w wyborach do Europarlamentu, mimo że to ich przyszłość jest kształtowana w tej instytucji.

W kontekście bieżących wyzwań wspomniano o wsparciu Ukrainy w walce z Rosją. Cimoszewicz zaznaczył, że gdyby Ukraina nie poradziła sobie z wrogiem, wojna mogłaby dotrzeć do granic Polski. Podkreślił, że udział młodego pokolenia w wyborach jest kluczowy, aby dobrze zrozumieć i właściwie rozwiązywać problemy Europy.

Jacek Kuś zakończył spotkanie stwierdzeniem, że głosowanie na kandydatów Lewicy to gwarancja dalszego członkostwa Polski w Unii Europejskiej oraz głębszego zaangażowania Unii w rozwój miasta, powiatu i regionu.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama