Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Akcja "Prędkość" - w weekend prawie 50 kierowców jechało za szybko

Kołobrzescy policjanci wzięli udział w ogólnopolskiej akcji pod nazwą "PRĘDKOŚĆ". Jej głównym celem było egzekwowanie przestrzegania ograniczeń prędkości przez kierowców. W ubiegłym tygodniu, na terenie województwa zachodniopomorskiego, odbywały się działania w ramach tej inicjatywy. Kołobrzeskie patrole wydziału ruchu drogowego, biorące w niej udział, pełniły służbę w miejscach newralgicznych, gdzie dochodzi do licznych zdarzeń drogowych. Akcja miała na celu nie tylko egzekwowanie przepisów dotyczących prędkości, ale również ograniczenie liczby osób poszkodowanych w wypadkach drogowych.

Do działań w powiecie kołobrzeskim skierowano 12 funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Skontrolowali oni łącznie 63 pojazdy, ujawniając 54 wykroczenia, z czego 48 dotyczyło przekroczenia prędkości, wykrytych za pomocą ręcznych mierników prędkości oraz wideorejestratorów.

Policja przypomina, że główną przyczyną wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, spowodowanych przez kierowców, jest niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama