Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dach doczeka się remontu

Miasto zaprasza do składania ofert na projekt termomodernizacji dla kompleksu rekreacyjnego Hali Milenium. Głównym celem jest przebudowa dachu, który od dawna wymaga naprawy. Termin składania ofert upływa 23 maja.

Dwa budynki w obrębie kompleksu Hali Milenium, budynek basenu i łącznik między basenem i halą wymagają naprawy dachu. Od wielu lat dach nie spełnia standardów, a problemy z przeciekaniem są obecne od początku i nadal występują. Co więcej, poszycie dachu jest regularnie niszczone przez ptaki, głównie mewy i kruki. Oprócz renowacji dachu, miasto planuje również termomodernizację całego obiektu, co obejmuje wymianę całej elewacji i instalację fotowoltaiczną, która obniży koszty działalności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Oba projekty są już gotowe.

Miasto ma szansę na uzyskanie 50 procent dofinansowania na ten projekt. Wszystko to jest możliwe dzięki specjalnemu programowi dedykowanemu polskim uzdrowiskom. Szacowany koszt inwestycji wynosi 16 milionów złotych.

Niestety w wyniku prac remontowych na pewien okres zostanie wyłączony z użytku basen. Jeśli miasto wybierze wykonawcę, prace remontowe na dachu będą prowadzone w sezonie letnim.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama