Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Śmieci na parking są podrzucane

Powracamy do tematu pełnych koszy na śmieci na parkingu dla autobusów przy Kamiennej. Parking został niedawno oddany do dyspozycji kierowców autobusów, znajduje się tam też kilka miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Jest to część inwestycji powiązanej z budową parkingu wielopoziomowego budowanego obok.

Okazuje się, że  w weekendy pracownicy Zieleni Miejskiej opróżniają te śmietniki i to dwa razy dziennie. Ale oprócz zwykłych śmieci znajdowane są tam też odpady budowlane, niewielkie meble, czy odpady garażowe. W niedzielę pierwszy wywóz miał miejsce koło południa. My byliśmy tam o godzinie 14. W międzyczasie zatrzymały się tam też 3 autokary z turystami. Podrzucanie tam śmieci z domów czy garaży jest na porządku dziennym. Dlatego też miasto rozważa założenie w tamtym miejscu kamer monitoringu lub fotopułapek, którymi dysponuje straż miejska.

Powinno to znacznie ukrócić podrzucanie śmieci właśnie w to miejsce.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama