Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ustronianka - czyli historia młodej foczki [wideo]

W poniedziałek około godziny 9 patrol policji z Ustronia Morskiego otrzymał zgłoszenie, że na plaży wyleguje się foczka. Policjanci przyjechali na miejsce i zabezpieczyli fragment plaży, aby nikt do niej się nie zbliżał. Wezwano na miejsce Błękitny Patrol. Około godziny 12 przedstawiciele patrolu zjawili się na miejscu. Foczka wygląda na około 2 miesięczną. Otrzymała też nazwę Ustronianka. Nie była zainteresowana dalszym wylegiwaniem się na plaży tylko po odpoczynku wyruszyła w kierunku morza i odpłynęła.

Wolontariusze apelują aby nie zakłócać odpoczynku fok.  Nie należy również dotykać znalezionego na plaży zwierzęcia, tylko poinformować o tym Błękitny Patrol WWF pod numerem: 795 536 009 lub 112.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama