Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Czy przy przejściu przy Cmentarzu Wojennym powinno być więcej kontroli?

Skontaktował się z nami nasz czytelnik, który skarżył się na to, że na przejściu dla pieszych przy Cmentarzu Wojennym o mały włos nie potrącił go samochód. Pan Dariusz twierdzi, że do takiej sytuacji doszło już po raz kolejny natomiast w tym miejscu nie ma fotoradaru, nie ma kontroli policyjnych. Jego zdaniem, policja powinna tam stać codziennie w godzinach szczytu, bo może w tym miejscu dojść do wypadku.

Sprawdziliśmy. Na przejściu dla pieszych w tym miejscu owszem, dochodzi do wypadków, ale zasadniczo z powodu nieuwagi kierowców, którzy nie zatrzymali się przed pojazdem poprzedzającym, przepuszczającym pieszych. W naszym archiwum zachował się również artykuł o potrąceniu w tym miejscu w 2023 roku (zobacz). Natomiast tuż za wejściem na cmentarz, regularnie można spotkać patrole: policji i straży granicznej, które kontrolują kierowców. O sprawę zapytaliśmy Karolinę Seeman, oficera prasowego komendanta powiatowego Policji w Kołobrzegu. Jak usłyszeliśmy, jeśli nasz czytelnik ma uwagi do bezpieczeństwa w danym miejscu, może to zgłosić na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Sprawdziliśmy. Jak do tego pory żadnego zagrożenia w tym miejscu nikt nie zgłosił.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama