Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Będą zmiany na Giełdowej

Ulica Giełdowa, ważna dla ruchu kołowego i pieszego w centrum miasta doczeka się remontu. Projekt “Rozbudowa i przebudowa ul. Giełdowej w Kołobrzegu” zakłada gruntowną modernizację odcinka drogi o długości prawie 300 metrów, rozciągającego się od Al. Jana Pawła II do ulicy Armii Krajowej. W ramach prac przewidziano budowę jezdni z kostki granitowej, nowych krawężników, oraz chodników z płyt granitowych. Projekt uwzględnia również wykonanie nowej kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego oraz instalację nowoczesnego oświetlenia. Wybór wykonawcy dokumentacji projektowej nastąpił po analizie dwóch ofert. Firma z Koszalina spełniła wszystkie wymogi stawiane przez Miasto Kołobrzeg.

Ulica Giełdowa, będąca ważnym elementem starówki kołobrzeskiej, pełni funkcję głównej arterii dojazdowej do centrum handlowego, urzędu miasta czy starostwa oraz mieszkańców. Ze względu na intensywny ruch, szczególnie latem, gdzie turyści i mieszkańcy kręcą kółka w poszukiwaniu miejsc parkingowych, konieczna jest jej modernizacja.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama