Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znów będzie można tu parkować!

Po dłuższej przerwie, mieszkańcy oraz turyści odwiedzający miejscowości w pasie nadmorskim będą mieli powody do zadowolenia. Leśny parking (droga Grzybowo - Dźwirzyno), który jest obecnie w fazie modernizacji, ma być ponownie udostępniony już w maju tego roku. Ta dwuletnia inwestycja, prowadzona przez Nadleśnictwo Gościno, przyniesie znaczące udogodnienia dla wszystkich korzystających z tego obszaru. Nowa infrastruktura na parkingu obejmuje wiaty, ławki oraz nowoczesne pojemniki na śmieci, aby zapewnić komfortowe warunki dla odwiedzających. Dodatkowo, przewidziane są miejsca parkingowe dla kamperów, co jest cenną informacją dla miłośników podróży rekreacyjnych.

Miejsca dla kamperów czy podłączenie do sieci elektrycznej i budowa oświetlenia terenu zostaną udostępnione w późniejszym terminie, planowana infrastruktura już teraz ma zapewnić znaczne ułatwienia dla wszystkich użytkowników parkingu. Podczas rozmowy z naszą redakcją, pełniący obowiązki nadleśniczego Jarosław Deczyński podkreślił, że docelowo parking będzie mógł pomieścić aż 80 pojazdów, co z pewnością zwiększy dostępność tego obszaru dla turystów oraz osób korzystających z pobliskich terenów leśnych.

Obecnie trwają prace nad zagęszczeniem nawierzchni oraz budową nowego ogrodzenia wokół parkingu, co zapewni bezpieczne i funkcjonalne otoczenie dla użytkowników. Oczekuje się, że prace te zostaną zakończone zgodnie z planem, umożliwiając otwarcie parkingu w maju.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama