Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rusza tramwaj wodny, teraz ze zniżką na kartę mieszkańca

W Kołobrzegu po raz czwarty z rzędu rusza Portowy Tramwaj Wodny. Jest to kontynuacja popularnej atrakcji turystycznej oraz promocja portu morskiego Kołobrzeg jako miejsca wartej odwiedzenia, a także zachęta do turystyki morskiej.

Jednostka rozpocznie kursy od końca kwietnia, w zależności od warunków pogodowych (szczególnie podczas długiego majowego weekendu oraz pozostałych weekendów w miesiącu). Więcej informacji na temat planowanych rejsów można uzyskać kontaktując się z operatorem pod numerem telefonu 504 279 404. W sezonie letnim tramwaj będzie kursował codziennie, podobnie jak w poprzednich latach, na trasie Port Jachtowy przy Marinie Solnej – Rzeka Parsęta (z przystankiem przy Bibliotece Miejskiej, a także do Muzeum Oręża Polskiego) – Port Rybacki – Port Jachtowy.

Rejs tramwajem wodnym trwa około godziny. Posiadacze Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca mogą liczyć na zniżki.

Sam tramwaj wodny "Watertrum" został specjalnie zbudowany w 2022 roku dla potrzeb Portowego Tramwaju Wodnego. Ma 7,20 metra długości i może zabrać na pokład 12 pasażerów.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama