Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mur pęka, przejścia nie ma...

W lutym pisaliśmy o uszkodzeniu muru, który jest umocnieniem nabrzeża przy zejściu na bulwar od strony Łopuskiego. Dokonano wtedy oględzin i wykonano dokumentacje fotograficzną. Pod koniec marca nadzór budowlany nakazał odgrodzenie zejścia i odbyły się konsultacje z Wodami Polskimi. Jak zabezpieczono mur? Pokazujemy to na zdjęciu powyżej. Fachowa robota.

Rzecznik prasowy prezydenta Michał Kujaczyński przekazał naszej redakcji informację, że ustalenia Wód Polskich wskazują, że przyczyną dewastacji muru oporowego jest wypłukiwanie dna w tym miejscu, a nie korzenie drzew tam rosnących. Aby zahamować proces dewastacji, planowane jest wbicie szczelnej ścianki. Dopiero po tym kroku będzie możliwe dokładne określenie skali zniszczeń i przystąpienie do remontu muru. Do czasu zakończenia tych działań, barierka prawdopodobnie pozostanie na swoim miejscu wraz z profesjonalnym zabezpieczeniem gałęzią.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama