Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ruszyła budowa zjazdów na plażę dla wózków

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął przedsezonowe prace związane z coroczną budową zjazdów dla wózków inwalidzkich i dziecięcych na plaże. W tym roku zjazdów będzie 5. Po raz pierwszy taki jazd pojawi się na plaży zachodniej, nie będzie on długi, ale powinien się sprawdzić. Kolejne zjazdy pojawią się w miejscach, w których przyjęły się już od kilku lat. Pierwszy widoczny na zdjęciach przy molo, kolejny  przy Morskim Oku,  Kamiennym  Szańcu i ostatni przy Marine Hotel. W tym roku zdecydowano się na inny rodzaj desek.

Zjazdy bardzo szybko przysypuje piasek, dlatego codziennie w sezonie jest on oczyszczany przez pracowników Zieleni Miejskiej, jest to syzyfowa praca, w zeszłym roku zjazd taki potrafił się zasypać już po niecałej godzinie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama