Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Banery wyborcze znikają, ale gdzieniegdzie bałagan zostaje

Trwa proces sprzątania banerów, które zalęgły Kołobrzeg przed ostatnimi wyborami samorządowymi. Niektórzy podjęli się tego zadania natychmiast, podczas gdy inni jeszcze czekają – mają 30 dni na usunięcie reklam. Jednakże, pomimo wysiłków, bałagan nadal pozostaje, ponieważ wielu osób sprzątających zabiera plakaty, ale pozostawia plastikowe trytytki. Wkrótce banery powrócą, gdyż przed nami kampania wyborcza do Parlamentu Europejskiego.

W Kołobrzegu niemal wszystkie plakaty zniknęły, co było wynikiem rozstrzygnięcia wyborów w pierwszej turze. Kolejne wybory już za pasem – 9 czerwca będziemy głosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Krajobraz banerowy nie zmieni się więc znacznie do lata.

Zgodnie z Kodeksem Wyborczym komitety mają 30 dni od dnia wyborów na usunięcie plakatów i banerów wyborczych. Jeśli tego nie zrobią, gmina zrobi to za nich, obciążając ich kosztami. Aby ułatwić utylizację, miasto postawiło specjalny pojemnik na banery przy kołobrzeskim cmentarzu.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama