Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Anna Mieczkowska: Dziękuję wszystkim za zaufanie [wideo]

Konferencję prasową zwołała w środę prezydent Anna Mieczkowska, która podsumowała kampanię wyborczą, wyrażając wdzięczność mieszkańcom za udział w głosowaniu oraz za zaufanie udzielone kandydatom na radnych do Rady Miasta. Podkreśliła, że cieszy się z entuzjastycznego przyjęcia programu "TAK dla Kołobrzegu" przez mieszkańców. Wyniki wyborów przekroczyły oczekiwania, a kandydat na prezydenta uzyskał blisko 65% głosów, wygrywając w pierwszej turze.

Na konferencji wspomniano także o imponujących indywidualnych wynikach radnych. Drużyna Mieczkowskiej to 14 radnych w tym kilka zupełnie nowych. Z uwagi na wybór Anny Mieczkowskiej na prezydenta, zrezygnowała ona z mandatu radnej, a jej miejsce zajęła Małgorzata Grotto.

Wiceprezydent Ewa Pełechata, również podziękowała za wybór i kampanię, jej wynik to blisko 900 głosów na radną. Na pytanie o złożenie mandatu i ewentualne objęcie stanowiska wiceprezydenta lub innego, Pełechata stwierdziła, że jeszcze się nad tym zastanawia, a swoją decyzję ogłosi niedługo.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama