Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rehabilitacja dla kołobrzeskich seniorów, 1000 osób może skorzystać [wideo]

Każdego roku w budżecie miasta Kołobrzegu zabezpieczane są środki finansowe przeznaczone na rehabilitację dla seniorów. To 10 dni zabiegów po 3 dziennie, co daje 30 zabiegów. Program rehabilitacji dotyczy seniorów, którzy są posiadaczami Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca i ukończyli 60 lat. Co roku skorzystać z oferty będzie mogło 1000 osób. Wystarczy zgłosić się do Centrum Usług Społecznych, wypełnić wniosek. Szczegóły procedury omówiono w materiale wideo. Program będzie kontynuowany do roku 2029. Wyłoniono w przetargu 3 oferentów, którzy będą świadczyć usługi rehabilitacyjne, to Dozamel, Inter-medical oraz baza zabiegowa w kompleksie milenium. Koszt w tym roku rehabilitacji to około 400 tysięcy złotych.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama