23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

To już 14 rocznica katastrofy Smoleńskiej [foto]

O poranku w środę, 10 kwietnia, w 14 rocznicę katastrofy smoleńskiej, pamięć honorowego obywatela Kołobrzegu, posła na Sejm RP, który zginął pod Smoleńskiem - Sebastiana Karpiniuka, uczcili parlamentarzyści, samorządowcy, mieszkańcy i przyjaciele. Podczas uroczystości wspominano skutecznego polityka, jego wielką pracę, zaangażowanie, kolegę, który cechował się wielką empatią. Janusz Gromek mówił, że nie był to zamach tylko katastrofa, ale gdyby nie ona to w Państwie Polskim Sebastian byłby ważnym politykiem.

Pod popiersiem Sebastiana na kołobrzeskim stadionie również złożono kwiaty.