Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Stało się, mamy nową sygnalizację

Zakończyła się inwestycja miasta związana z wymianą starej już sygnalizacji świetlnej na miejskim odcinku, to jest od przejścia dla pieszych na ulicy Kamiennej oraz przy skrzyżowaniu ulic Kamienna/Słowińców i na wyjeździe z Alei św. Jana Pawła. We wtorek wieczorem pracownicy firmy zajmującej się montażem programowali synchronizację świateł i około godziny 20 nastąpiło przełączenie. Jak udało nam się dowiedzieć sygnalizacja działa dokładnie tak samo jak poprzednia. Wraz zamontowaniem sygnalizacji możemy zauważyć, że wróciły sekundki odliczające czas do zmiany świateł. Dodatkowo wyjeżdżając z Jana Pawła w Kamienną zobaczymy teraz kolorowe strzałki z kierunkiem ruchu. Koszt nowej instalacji to 612 000 złotych.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama