Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znamy nazwiska radnych rady powiatu

To były wybory, w których decydował każdy głos. Państwowa Komisja Wyborcza podała już nieoficjalne wyniki bez podziału na mandaty, ale szybko to przeliczyliśmy. Zwycięzcą jest Platforma Obywatelska z 8 mandatami. Na drugiej pozycji uplasowała się Wspólnota Samorządowa Powiatu Kołobrzeskiego i "Twój Powiat" z 4 mandatami. Wyniki wyborów zamyka Prawo i Sprawiedliwość, które otrzymało 3 mandaty. Analiza wyników w okręgach pokazała, jak ważne są głosy w metodzie d'Hondta. Dzięki 39 głosom to "Twój Powiat" zdobył mandat w okręgu nr 3, a nie PiS. A oto lista nowych radnych Rady powiatu Kołobrzeskiego:

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Henryk Bieńkowski
Barbara Aściukiewicz
Agnieszka Bejnarowicz

KOALICJA OBYWATELSKA
Wiesław Parus
Monika Czajkowska
Mirosław Tessikowski
Adam Swat
Alina Hajdamowicz
Dorota Cebula
Bogusław Grygiel
Mirosław Dziewiałtowicz

TWÓJ POWIAT
Andrzej Olichwiruk
Tomasz Tamborski
Agnieszka Bany
Mirosława Folta

WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Wioletta Dymecka
Jacek Kuś
Ryszard Hawańczak
Artur Wasiewski

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama