Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bańkowska o wygranym procesie w trybie wyborczym [wideo]

Na dzisiejszym krótkim briefingu, Anna Bańkowska oraz Mirosław Tessikowski poinformowali o zakończonych procesach sądowych w kontekście wyborczym. Sprawa dotyczyła Artura Dąbkowskiego, który na portalu społecznościowym rozpowszechniał nieprawdziwe informacje na temat Anny Bańkowskiej. W trakcie spotkania z dziennikarzami wspomniano również o wcześniejszych sprawach sądowych, których większość wyroków jest już prawomocna i dotyczyły one zarzutów pomówień.

Wczoraj ogłoszono wyrok, na mocy którego sąd nakazał zaprzestania rozpowszechniania nieprawdziwych informacji oraz wymusił sprostowanie fałszywych treści, które były powielane przez Dąbkowskiego. Zgodnie z wyrokiem, Dąbkowski ma obowiązek opublikować oświadczenie korygujące nieprawidłowości w ciągu 48 godzin. Treść tego oświadczenia została przytoczona przez Annę Bańkowską, która wyraziła satysfakcję z wyroku. Dodatkowo, Bańkowska skomentowała, że nie jest pewna, czy Artur Dąbkowski złoży odwołanie i zażalenie do sądu apelacyjnego, natomiast sama czuje się usatysfakcjonowana.

Mirosław Tessikowski przypomniał również o sprawach związanych z postawieniem domku wyborczego na placu ratuszowym.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama