Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Syn dzowniąc zza oceanu uratował matkę

Około godziny 18 w piątek, na numer alarmowy straży miejskiej, zadzwonił mężczyzna przebywający obecnie w USA. Poinformował, że od dwóch dni nie może skontaktować się z mieszkającą w Kołobrzegu matką, a siostra, która opiekowała się nią na miejscu, musiała wyjechać na kilka dni. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, strażnicy wyruszyli do miejsca zamieszkania kobiety.

Gdy patrol dotarł pod dom, zauważył palące się światło na pierwszym piętrze. Strażnicy pożyczyli drabinę od sąsiada i przystawili ją do ściany. Po wejściu na górę, jeden ze strażników spostrzegł przez okno leżącą na podłodze kobietę. Pomimo prób pukania i wołania, pani nie reagowała.

W tej sytuacji podjęto decyzję o wezwaniu policji, strażaków oraz ratowników medycznych. Strażacy, korzystając ze specjalistycznego sprzętu, wyważyli drzwi balkonowe i dostali się do wnętrza mieszkania. Tam oczom ratowników ukazało się druzgocące odkrycie – kobieta spadła z łóżka, leżała na podłodze i doznała prawdopodobnie złamania miednicy lub biodra. Znajdowała się w takim stanie od dwóch dni.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania, ratownicy zabrali odwodnioną kobietę do szpitala, zapewniając jej niezbędną opiekę medyczną. Dzięki szybkiej i zorganizowanej reakcji służb oraz troski ze strony rodziny, udało się uniknąć tragicznego finału tego zdarzenia.

fot. archiwum

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama