Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowa sygnalizacja świetlna z udogodnieniem dla kierowców

Kończy się montaż całkowicie nowej instalacji i sygnalizatorów świetlnych na miejskim odcinku dróg. Prace związane z wymianą sygnalizacji świetlnej, obejmującą nowe przejścia dla pieszych na ulicy Kamiennej oraz przy skrzyżowaniu ulic Kamienna/Słowińców oraz nowe oznakowanie skrzyżowania na wyjeździe z Alei św. Jana Pawła, są już w fazie końcowej.  Wraz zamontowaniem sygnalizacji możemy zauważyć, że wracają sekundki odliczające czas do zmiany świateł. Dodatkowo wyjeżdżając z Jana Pawła w Kamienną zobaczymy teraz kolorowe strzałki z kierunkiem ruchu.

Jak powiedział naszej redakcji rzecznik prasowy prezydenta Michał Kujaczyński:  Obecnie montowany jest ostatni słup z sygnalizacją. Dodatkowo, w najbliższy wtorek lub środę planowany jest montaż bramownicy na wyjeździe z Alei św. Jana Pawła, co spowoduje krótkotrwałe utrudnienia, szacowane na około 1,5 godziny, z ruchem kierowanym ręcznie. Ostateczne zakończenie wszystkich prac planowane jest do połowy kwietnia bieżącego roku, przy łącznym koszcie projektu w wysokości 612 000 złotych.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama