Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Protest rolników na węźle przy Bezprawiu, podpalono siano i opony

Protest rolników który odbywa się dziś przy węźle na Bezprawiu jest inny niż dotychczasowe. Strajkujący jeżdżą swoimi ciągnikami od ronda w Bezprawiu do ostatniego ronda przy zjeździe na Gościno w koło z prędkością około 10 km/h. Ciągników jest około 40. Jeżdżą dookoła. Aby wyjechać z Zieleniewa trzeba uzbroić się w cierpliwość ta podróż może potrwać nawet 30 min. Na miejscu jest patrol policji. Na drodze technicznej podczas protestu ktoś podpalił bale siana. Ugasili ją wezwani na miejsce strażacy z Kołobrzegu. Protest ma potrwać do godziny 17.

Aktualizacja: 13:35 jak poinformował nas jeden z kierowców za płotem na drodze technicznej podpalono właśnie stos opon.

Poniżej zdjęcie pożaru, które otrzymaliśmy od czytelnika oraz mapa aktualnych blokad udostępniona przez GDDKiA Szczecin.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama