21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Protest rolników na węźle przy Bezprawiu, podpalono siano i opony

Protest rolników który odbywa się dziś przy węźle na Bezprawiu jest inny niż dotychczasowe. Strajkujący jeżdżą swoimi ciągnikami od ronda w Bezprawiu do ostatniego ronda przy zjeździe na Gościno w koło z prędkością około 10 km/h. Ciągników jest około 40. Jeżdżą dookoła. Aby wyjechać z Zieleniewa trzeba uzbroić się w cierpliwość ta podróż może potrwać nawet 30 min. Na miejscu jest patrol policji. Na drodze technicznej podczas protestu ktoś podpalił bale siana. Ugasili ją wezwani na miejsce strażacy z Kołobrzegu. Protest ma potrwać do godziny 17.

Aktualizacja: 13:35 jak poinformował nas jeden z kierowców za płotem na drodze technicznej podpalono właśnie stos opon.

Poniżej zdjęcie pożaru, które otrzymaliśmy od czytelnika oraz mapa aktualnych blokad udostępniona przez GDDKiA Szczecin.