Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Piotr Redmerski nowym prezesem PŻB

W piątek obradowała rada nadzorcza Polskiej Żeglugi Bałtyckiej, która rozstrzygnęła konkurs na członków zarządu tej kołobrzeskiej spółki. Jak wynika z naszych informacji, funkcję prezesa powierzono Piotrowi Redmerskiemu, usuniętemu ze spółki jeszcze w czasie rządów poprzedniej koalicji. Członkiem zarządu został natomiast Artur Krasiński.

Przypomnijmy. Poprzedni zarząd został odwołany 26 stycznia (przeczytaj). Wybrano go w 2021 roku, a to, co potem działo się w tej spółce Skarbu Państwa, było dość powszechnie krytykowane. Pisaliśmy m.in. o konflikcie kierownictwa spółki ze związkowcami (przeczytaj). Sprawa trafiła do sądu. Po odwołaniu zarządu sprawy jej kierownictwa są komentowane po dziś dzień i wzbudzają kontrowersje, o czym piszemy na Miastokolobrzeg.pl.

Fot. archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama