Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na Łopuskiego zmiana w organizacji ruchu pieszych

Zbliża się zakończenie inwestycji na moście na ulicy Łopuskiego, a wraz z nim zmiany w organizacji ruchu dla pieszych. Od nadchodzącego poniedziałku planowane są modyfikacje dotyczące ruchu pieszego na moście na Kanale Drzewnym przy ulicy Łopuskiego. Wykonawca projektu przystąpi do remontu nawierzchni drugiej części chodnika prowadzącego przez most. Jednocześnie zostanie otwarty ciąg pieszy po wyremontowanej stronie mostu, umożliwiający bezpieczne poruszanie się pieszych.

Całe przedsięwzięcie dobiega końca, a wkrótce możemy spodziewać się powrotu do stałej organizacji ruchu oraz oddania do użytku nowo wybudowanej ścieżki rowerowej. Te zmiany w infrastrukturze komunikacyjnej miasta Łopuskiego mają na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu poruszania się zarówno pieszych, jak i rowerzystów.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama