Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Czesław Hoc: Mam marzenie. Zdobyć serca mieszkańców Kołobrzegu

Konwencję wyborczą w jednym z kołobrzeskich hoteli zorganizowała Centroprawica. Przed rozpoczęciem spotkania, odśpiewano Hymn Państwowy. Dzisiejsze wydarzenie to miało na celu przedstawienie kandydatów na radnych do sejmiku województwa zachodniopomorskiego, kandydatów na wójtów, radnych powiatu oraz drużynę Czesława Hoca, czyli kandydatów do Rady Miasta. W trakcie konferencji, oficjalnie zaprezentowano także kandydaturę Czesława Hoca na stanowisko prezydenta miasta Kołobrzeg.

W swoim przemówieniu, Hoc przedstawił osiągnięcia swojej dotychczasowej pracy oraz wsparcie, jakie miasto otrzymało dzięki aktywnym działaniom na rzecz lokalnej społeczności. Zaprezentowano również hasło wyborcze kandydata: "Mam marzenie. Zdobyć serca mieszkańców Kołobrzegu". Poznaliśmy też dewizę polityczną: Myśl globalnie, działaj lokalnie.

Przed omówieniem programu wyborczego kandydata na prezydenta, uczestnicy konwencji mieli okazję zapoznać się z Preambułą tzw. "10 Hoca". W tym dokumencie zadeklarowano, że w przypadku zwycięstwa wyborczego, kandydat nadal będzie przyjmował pacjentów w poradni endokrynologicznej w kołobrzeskim szpitalu. Ponadto, urząd miasta ma stać się instytucją przyjazną dla mieszkańców, zaś w kontekście przyjęcia uchodźców w ramach pakietu migracyjnego, w przypadku naruszenia tej zasady przez decyzje centralne, Hoc deklaruje zorganizowanie referendum wśród mieszkańców w celu podjęcia decyzji w tej kwestii.

A tak prezentuje się program wyborczy:

1. Kołobrzeg - Miasto Akademickie
2. Reaktywacja Festiwalu Piosenki Żołnierskiej, remont amfiteatru, kontynuacja Sunrise, szkoła muzyczna II stopnia
3. Port serwisowy w Kołobrzegu, oraz doskonalenie funkcji jachtowej
4. Kołobrzeg na powrót wojskiem stanie. Wymiar strategiczny 12 Pułku Logistycznego
5. Miasto sportu, I liga piłkarska (modernizacja stadionu) ekstraklasa koszykarska oraz wsparcie innych dziedzin sportowych
6. Budowa najdłuższego mola nad Morzem Bałtyckim z innowacyjnymi rozwiązaniami. Molo ma być dłuższe od tego w Sopocie.
7. Budowa parkingów (buforowych) ograniczenie ruchu samochodów w mieście, bezpłatna komunikacja miejska dla wszystkich.
8. Strefa Ekonomiczna w porozumieniu z gminami.
9. Racjonalne i przyjazne rozwiązania dla kupujących i handlujących na miejskim targowisku.
10. Zamrożenie podatków i opłat lokalnych w tym podatku od nieruchomości dla firm.

Po prezentacji tych punktów, Czesław Hoc poinformował, o znalezieniu sponsora strategicznego dla piłkarskiej kotwicy, za kilka dni mamy oficjalnie poznać nazwę sponsora.

Całą konwencję możecie obejrzeć w naszym materiale wideo. Zaprezentowane są tam sylwetki wszystkich kandydatów startujących z list Centroprawicy.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama