Broken Clouds

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Boisko do siatkówki plażowej już jest, wyremontowano też parking [wideo]

Pod koniec września ubiegłego roku podpisano umowę na remont parkingu przy OPP mieszczącego się przy ulicy Mazowieckiej. Oprócz remontu wykonano też dwa pełnowymiarowe boiska do siatkówki plażowej, z morskim piaskiem pochodzącym z plaży zachodniej. W poniedziałek odebrano inwestycję i została ona oddana do użytku. Utworzono 53 miejsca parkingowe i 3 dodatkowe dla osób z niepełnosprawnością. Boisko przygotowane jest w taki sposób, że w każdej chwili można wyjąć słupki i prowadzić tam inne aktywności sportowo-rekreacyjne. Teren został też dodatkowo oświetlony zarówno na terenie parkingu jak i boiska.

Jak powiedział na konferencji trener siatkarek jak tylko pogoda pozwoli to rozpoczną się na boiskach pierwsze treningi. Nie trzeba będzie zabierać już sprzętu na plażę trenować będzie można na Mazowieckiej. Koszt inwestycji wyniósł 1.124.559,28 złotych i w całości pochodził z budżetu powiatu.

Więcej w materiale wideo.