Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Boisko do siatkówki plażowej już jest, wyremontowano też parking [wideo]

Pod koniec września ubiegłego roku podpisano umowę na remont parkingu przy OPP mieszczącego się przy ulicy Mazowieckiej. Oprócz remontu wykonano też dwa pełnowymiarowe boiska do siatkówki plażowej, z morskim piaskiem pochodzącym z plaży zachodniej. W poniedziałek odebrano inwestycję i została ona oddana do użytku. Utworzono 53 miejsca parkingowe i 3 dodatkowe dla osób z niepełnosprawnością. Boisko przygotowane jest w taki sposób, że w każdej chwili można wyjąć słupki i prowadzić tam inne aktywności sportowo-rekreacyjne. Teren został też dodatkowo oświetlony zarówno na terenie parkingu jak i boiska.

Jak powiedział na konferencji trener siatkarek jak tylko pogoda pozwoli to rozpoczną się na boiskach pierwsze treningi. Nie trzeba będzie zabierać już sprzętu na plażę trenować będzie można na Mazowieckiej. Koszt inwestycji wyniósł 1.124.559,28 złotych i w całości pochodził z budżetu powiatu.

Więcej w materiale wideo.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama