Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trzeci kandydat na prezydenta to już formalność?

Prezydent Anna Mieczkowska w ramach swojego komitetu "Tak dla Kołobrzegu" miała już konwencję wyborczą, na której oficjalnie ogłosiła swoją kandydaturę oraz program wyborczy. Jacek Woźniak, kandydat komitetu Jacka Woźniaka Koalicja Samorządowa, wywiesił już banery wyborcze i to nie jest zapewne jego ostatnie słowo. Obydwa komitety zbierają podpisy i mają zamknięte listy wyborcze. Znamy nazwiska kandydatów.

Nie budzi wątpliwości, że to nie ostatni komitet wyborczy, który będzie starał się o poparcie mieszkańców w wyborach do Rady Miasta Kołobrzeg. Komitety mają jeszcze czas. Zgodnie z ordynacją wyborczą, kandydata na prezydenta trzeba zgłosić do 14 marca. To daje jeszcze całe 2 tygodnie na rozmowy i szukanie poparcia. Już pisaliśmy o tym, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości ma być poseł tej partii Czesław Hoc. Na razie, współpracownik posła zarezerwował u nas miejsce na baner wyborczy, a to oznacza, że także po tej stronie sceny politycznej kampania wchodzi w etap rozpędu, a może nawet ktoś wrzucił drugi bieg. Sam poseł już pisał do naszej redakcji: "never say never". Zapytaliśmy członków partii, a ci komentują tak: nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy. Wszystko wskazuje na to, że niespodzianki nie będzie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama